Knihy

6,531 total views, 18 views today

Pyramidy světa a bosenské údolí pyramid

bosenske pyramidy kniha

„Téměř vše co nás učí o starověké historii je špatně: původ lidstva, civilizací a pyramid. Historické knihy budou muset být přepsány“. Dr. Sam Osmanagich.

Nová kniha Pyramidy světa a bosenské údolí pyramid v češtině.

Autor: Dr. Sam  Osmanagich, Ph.D.
Počet stran: 323

Cena: 350 Kč / 13 € ( + poštovné 145 Kč / 5 €)

 

 


Objednávky telefonicky, nebo e-mailem: +420 777 770 609 (608), info@novycestovatel.cz. Platba převodem, nebo dobírkou (na Slovensku platba pouze převodem na náš slovenský účet).


Na přelomu tisíciletí jsme si hrdě mysleli, že známe svou historii, ale nová odhalení, jak na povrchu planety, tak v hlubinách oceánů, nám ukázala, že naše poznání je malé a naše nevědomost nekonečná. Díky systematické práci archeologů v v Číně, Japonsku, Kambodži, Mauriciu, Egyptě, Súdánu, Kanárských ostrovech, zemích jižní Evropy a Střední a Jižní Ameriky máme šanci dozvědět se více o našich mimořádných předcích, kteří žili v harmonii s přírodou.

Pyramidy byly postaveny uprostřed všech těchto kultur. To není náhoda. Abychom řádně porozuměli těmto skvostným stavbám, musíme je zkoumat po stránce fyzikální, energetické a spirituální. Pak nám kouzlo archeologie ukáže, jak poučením z minulosti můžeme pomoci vyřešit nahromaděné problémy moderní civilizace. Nové archeologické objevy naprosto mění naše porozumění počátku lidských kultur. A když je změněn začátek, vše co následuje, musí být změněno také.

V knize najdete kompletní informace od prvních objevů ve Visoku v roce 2005 až po současné názory odborníků.


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.