Srbsko – letní slunovrat na pyramidě Rtanj 2017

17-06-srbsko-u

Letní slunovrat na pyramidě Rtnaj, nebeské město, dvě tajemné mohyly a léčivá jeskyně

Pouze jednou v roce pořádáme unikátní cestu do Srbska na bájnou pyramidu Rtanj. Cestou navštívíme kdysi hlavní město pro východní Evropu, uvidíme kompletní kostru mamuta v jeho smrtelné poloze. Celý den nám bude trvat cesta až na vrchol pyramidy Rtanj. Uvidíme Nebeské město a dvě záhadné mohyly. Exkluzivně prozkoumáme jeskyni kde je vysoká hladina negativních iontů a mírná radioaktivita – velmi příznivě působí na lidský organizmus.

16-06-srbsko-felix2

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava

16-06-srbsko-mohyly

Program

1. den: Noční přejezd do Srbska
2. den: Vinča, břehu Dunaje navštívíme unikátní muzeum a vykopávky, kde byly nalezeny artefakty staré 7.500 let. Navštívíme ruiny římského města, které bylo ve své době hlavním městem pro celou východní Evropu. Po prohlídce města navštívíme světový unikát – kompletní kostru mamuta, který náhle zemřel a dodnes zůstal ve smrtelné poloze. V podvečerních hodinách příjezd na ubytování pod pyramidou Rtnaj. Večer setkání s pravoslavným popem Miloradem.
3. den: Celodenní výstup na vrchol srbské přírodní pyramidy Rtanj. Průzkum okolí.
4. den: Výlet do Sokobanie, města s termálními prameny
5. den: Unikátní jeskyně (85.000 negativních iontů/cm3) s mírnou prospěšnou radioaktivitou, ruiny starého města, které se nazývalo Nebeské město, dvě prastaré mohyly nad nebeským městem, letní slunovrat. U mohyl můžeme být dlouho do noci, pak se vrátíme zpět na hotel.
6. den: odjez domů

 

16-06-srbsko-felix1

V ceně: doprava, 4 x ubytování v etnohotelu *** pod pramidou Rtanj se snídaní, vstupy, průvodci a překladatel. V hotelů mají ubytovaní bezplatný vstup do bazénu a welnes.

16-06-srbsko-jeskyne1

První video z průzkumu pupku světa a Nebeského města →


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.