Bosna – pyramidy s dědkem kořenářem 2017

bosna pyramida Slunce, měsrto Visoko.

Bosenské údolí pyramid s dědkem kořenářem

Obsazeno

Budete mít neopakovatelnou možnost poznat energii bosenských pyramid. Prozkoumáme pyramidu Slunce, Měsíce  a pyramidu Lásky. Navštívíme podzemní labytrint Ravne a mohylu ve Vratnici. Navíc můžeme zůstat hodinu zcela sami v labyrintu Ravne, čerpat pozitivní energie a poznávat zdravotní účinky negativních iontů. Cestovat bude s námi známý bylinkář Dědek Kořenář, Břetislav Nový.

Bosna-pyramida Slunce, Visoko.

Pokud budete chtít, po večeři zajedeme do unikátních „přírodních balkánských termálů“ s vodou teplou 38 stupňů. Je to skutečně neopakovatelný zážitek.

Nástupní místa: Praha – Brno – Bratislava

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, po příjezdu do Visoka, ubytování v hotelu ***, výstup na pyramidu Slunce, nebo labyrint Ravne dle počasí. Možnost koupání v přírodních balkánských termálech.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, ozdravný hodinový pobyt v Ravne. Možnost koupání v přírodních balkánských termálech.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici, pyramida Měsíce, výstup na vrcholové plato. Navečer výlet do Sarajeva.
5. den: Po snídani odjezd z Visoka.

V ceně: Doprava, 3x ubytování v hotelu s polopenzí, vstupy labyrint Ravne, pyramida Slunce, mohyla Vratnica, pyramida Měsíce, 1 x meditace v labyrintu, překladatel, průvodce, výlet do Sarajeva. V ceně není vstup do termálů s dopravou (4 €), další hodinová meditace 3 €.

Bosna podzemní chodby pod pyramidou Slunce

* program upravíme dle počasí. pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu vicekrát labyrint Ravne, nebo termální bazén. Vše je na dohodě.

Bosna pyramidy pyramida Měsíce
Pojeďte s námi do Visoka, uvidíte mnohem víc nad rámec běžných prohlídek.


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.