Bosna – pyramidy, Daorson, Blagaj, Medžugorje a vodopády 2017

17-07-bosna-special-u

Bosna special – bosenské pyramidy, Mostar, Blagaj, Daorson, Medžugorje, vodopády

Termín: 30. 6 –5. 7. 2017 Obsazeno

16_06-bosna-medzugorje

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava

Pouze jednou v roce pořádáme velkou cestu Bosnou. Navštívíme bosenské pyramidy a pak se vydáme daleko na jih. Uvidíme nový objev, ruiny kyklopské stavby na vrcholu hor, která je považovaná za ztracenou Tróju. Cestou navíc uvidíme tajemný obelisk v lesích a nejstarší místo zázraků na evropském kontinentu. Cesta vede až do poutního místa v Medžugorje, ikde podnikneme noční výstup k můstu zjevení. V nedalekých vodopádech se budeme koupat. 

16_06-bosna-troja

Program

1. den: noční přejezd do Bosny
2. den: kamenné koule v Zavidoviči, meditace v labyrintu Ravne, výstup na pyramidu Slunce
3. den: vyhlídka Belveder, labyrint Ravne, bloky pyramidy Slunce, pyramida Měsíce
4. den: Mostar, Dervišův dům v Blagaj, kamennné stély (Stolac), Daorson – bosenská trója, Medžugorje – noční výstup na „horu zjevení“
5. den: Medžugorje ve dne, vodopády Kravice, pobyt v labyrintu Ravne
6. den: odjezd domů

Bosna vodopády a medžugorje
V ceně: doprava, 4x ubytování s polopenzí, vstupy, průvodce, překladatel.

Článek z první velké cesty Bosnou →

Visoko pravidelně navštěvujeme od roku 2005. Dr. S. Osmanagiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Od toho času se staly bosenské pyramidy cílem mnoha zájmových skupin. Do Visoka přijíždí mnoho odborníků z celého světa. O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v časopise WM magazín.

Časopis WM magazín vybudoval v novém parku Ravne 2  tři podzemní energetické spirály jako dar Nadaci BPS. Více o eenrgii spirál najdete zde → Energie spirál


 Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.