Bosna – lyžování v olympijském středisku Jahorina 2017

17-01-lyzovani-bosna-01-u1

Lyžování v Bosně

Termín: 21 – 28.1.2017

17-01-jahorina-02

Olympijské středisko Jahorina. Ubytování přímo u sjezdovek

Pokud ještě nevíte, kam byste se vydali na lyže, pak vám nabízíme originální lyžování v nejoblíbenějším středisku na Balkáně – v „olympijské“ Jahorině. Lyžování na olympijských sjezdovkách má neopakovatelnou atmosféru. Najdete zde 20 km upravených sjezdových tratí všech obtížností. V provozu jsou 2 šestisedačkové lanovky, 4 vleky a 3 sedačkové lanovky o celkové přepravní kapacitě 10 000 osob za hodinu. Na svazích najdete desítky stylových hospůdek s živou balkánskou muzikou a skvělým jídlem.

17-01-jahorina-lyzovani-03

Program cesty

1.den – noční přejezd do Bosny
2.den – ráno navštívíme přírodní termální bazén s teplotou vody 38 stupňů. Navštívíme bosenské údolí pyramid, kde projdeme podzemní labyrint Ravne. V podvečer příjezd na ubytování v Jahorině. Večeře a seznamovací balkánský večírek:)
3. den – snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, večeře
4. den – snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, večeře
5. den – snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, večeře. Podle zájmu možnost navštívit arheologické muzeum v Sarajevu, které je největší v Evropě, večer v Sarajevu s večeří (fakultativně)
6. den – snídaně, celodenní lyžování v Jahorině, večeře
7. den – snídaně, po snídani opustíme ubytování, celodenní lyžování v Jahorině, navečer odjezd domů
8. den – noční přejezd, příjezd v ranních hodinách

17-01-lyzovani-bosna-04

Cena zahrnuje: doprava, ubytování v penzionu s polopenzí, skipas na 5 dní.
Cena nezahrnuje: ranní vstup do termálů s možností pohoštěním (cca 6 eur/osoba), vstup do labyrintu Ravne pod pyramidou Slunce (3 eura/osoba), výlet do Sarajeva s návštěvou muzea (12 eur/osoba). V ceně není pojištění, které si můžete sjednat u své zdravotní pojišťovny.

17-01-lazovani-bosna-05


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.