Bosenské pyramidy z Košic

Naše fantastická minulost – pyramidy v Bosně poprvé z Košic.

Téměř vše, co nás učí o historii lidstva, je špatně. V Bosně byly objeveny pyramidy a podzemní chodby. V bosenském údolí pyramid existuje několik pyramid: pyramida Slunce, Měsíce, Lásky, mohyla ve Vratnici, chrám matky Země a pyramida Draka. Dnes jsou přístupné mimo poslední dvě, všechyny starověké stavby.

Nástupní místa: Košice – Budapešť

Sama Osmangiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovensko již v roce 2014. Po letech máte možnost vidět nové objevy a události kolem bosenských pyramid. Počet míst omezen – 30.

Program

1. den: Noční přejezd do Bosny
2. den: Kamenné koule v Zavidoviči, největší kamenná koule na světě, po příjezdu do Visoka, ubytování v hotelu. Možnost koupání v přírodních balkánských termálech, nebo pobyt po zavírací hodině v labyrintu Ravne.
3. den: Po snídani vyhlídka Belveder, podzemní labyrint Ravne s průvodcem, bloky na východní straně pyramidy Slunce, ozdravný hodinový pobyt v Ravne. Možnost koupání v přírodních balkánských termálech.
4. den: Po snídani mohyla ve Vratnici, pyramida Měsíce s odpoledním pohoštěním na vrcholu pyramidy.
5. den: Po snídani odjezd z Visoka.

Během pobytu budeme provádět test na glukózu a diagnostiku u každého z vás.

V ceně je doprava busem , 3 x ubytování v hotelu s polopenzí, základní vstupy, průvodce a překladatel.

* program upravíme dle počasí. Pokud bude pršet, navštívíme v rámci ozdravného pobytu vicekrát labyrint Ravne, nebo termální bazén.

Sama Osmangiche jsme poprvé pozvali do Česka a na Slovesnko již v roce 2014. První dokument z přednášky v CZ a SK si můžete stáhnout zdarma zde →  Samova první archeologická unikátní prezentace bosenských pyramid se uskutečnila v Praze, Brně a v Bratislavě 2014. Od toho času se staly bosenské pyramidy velkým fenoménem a cílem zájmů mnoha energetických a ezo skupin, které navštěvují Visoko. Do Visoka také přijíždí mnoho odborníků z celého světa.  O nejnovějších archeologických objevech se dočtete v měsíčníku WM magazín.

Pyramidy v Bosně jsou skutečností. Energii pyramid dokáží vnímat citliví lidé. Energii pyramid nepochopíte, ani neucíte, pokud nevíte co je to zakázaná archeologie.

Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.