Cesty na Bosenské pyramidy…

16-08-pyramidy-bosna-video0

Poprvé jsme navštívili Bosenské údolí pyramid v roce 2006

Viděli jsme první vykopávky, mluvili jsme s egyptologem Barackem, poznali jsme Dr. Osmanagiche. Byli jsme při prvních objevech, které přepisují historii lidstva. Z prvních cest vznikl unikátní dokument, který si můžete zdarma stáhnout zde.

Před pár lety jsme dokumentovali bosenské údolí pyramid. Naše video, které má na svých webových stránkách Nadace Pyramida Sunca, můžete vidět zde:

Bosenská pyramida Slunce

V Bosně byly objeveny pyramidy. Kde byly objeveny? V bosenském údolí u města Visoko, které se nachází asi třicet kilometrů severně od Sarajeva. A není to ani malá, ani bezvýznamná pyramida. Je vysoká 220 metrů s délkou stran více, než 360 metrů. Je obložena pískovcovými kvádry, což ukazuje na přítomnost neznámé civilizace.

16-08-pyramidy-bosna-video1

Bosenská pyramida Měsíce

Pyramida Měsíce vysoká 190 metrů a je tak druhou největší na světě. První je již zmíněná bosenská pyramida Slunce s výškou 220 metrů.

16-08-pyramidy-bosna-video2

Podzemní labyrint Ravne

Pod pyramidou Slunce existuje komplexní síť chodeb. Objev labyrintu oznámil Dr. S. Osmanagich v roce 2005, na základě jeho hypotézy a podobných příkladech podzemních tunelů v Egyptě, Číně a Mexiku.

16-08-pyramidy-bosna-video3

Mohyla ve Vratnici

Asi 4 kilometry od pyramidy Měsíce, v obci Gornja Vratnica byly objeveny dvě mohyly, velká Toprakalija a menší mohyla Dolovi. Toprakalija má kónický tvar a připomíná jednu z mohyl v Anglii.  Podobnost s posvátným kopcem Silbury Hill ve Witshire je očividná, tvrdí bosenští průvodci. Anglická je pravděpodobně hliněná, zdejší je poskládaná z velkých kamenných bloků spojených hliněnou vrstvou. Tyčí se 32 metrů nad úrovní místní komunikace.

16-08-pyramidy-bosna-video6

Nové objevy, které přepisují historii lidstva

Artefakt z labyrintu Ravne

V podzemním labyrintu Ravne jsme objevili kovový artefakt, který oficiální věda dodnes pomíjí. První zpráva z ojevu je na webových stránkách časopisu WM magazín – Artefakt z labyrintu Ravne.

16-08-bosna-video-pic-artefakt

Analýza kovového artefaktu pokračuje, brzy zveřejníme výsledky.

První česká analýza bloků z pyramidy Slunce

Odebrali jsme vzorky z betonových bloků, kterými je obložena pyramida Slunce v Bosně. První výsledky analýzy potvrdily umělý původ geopolymeru použitého při stavbě pyramidy. Video najdete zde.

Zdravotní přínos labyrintu Ravne

Prováděli jsme testy zdravotního přínosu pobytu v podzemním labyrintu Ravne pod pyramidou Slunce. Testovali jsme hladinu cukru v krvi před vstupem do labyrintu Ravne a po výstupu. Výsledky byly zajímavé. Hodnota cukru v krvi se radikálně snížila. Text z testu najdete zde.

bosna-ravne-glokomy[1]

Archeologický park Ravne 2

Na konci roku 2015 byl při zemních pracích objeven další vstup do podzemního labyrintu Ravne. Nadace zakoupila pozemky a buduje velký park, kde budou energetické instalace. Jako první jsme měli možnost vybudovat v parku Energetické spirály.

energeticke-spiraly

Tvar spirály je symbol velké síly. Spirála představuje proudící energii. WM magazín realizoval vlastní projekt Energie Země v archeologickém parku Ravne 2. Cílem projektu je měření a využití energie spirál.

Více o projektu najdete zde.

Cesty a expedice do Bosny

Od roku 2006 sledujeme výzkum a objevy v bosenském údolí pyramid. Máme informace o nových objevech, provádíme aktivní výzkum. S WM magazínem uvidíte mnoho zajímavých věcí, které oficiální průvodci neukazují. Pojeďte s námi…

Na konci roku 2016 plánujeme dvě poslední cesty do Bosny. Aktuální cesty najdete zde.


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *