Noční meditace v labyrintu Ravne

16_06-ravne-no-sleeping

Noční meditace v labyrintu Ravne

S ohledem na bezpečnost návštěvníků změnila Nadace archeologický parka – Bosenská pyramida Slunce – pravidla pro noční meditace v labyrintu Ravne. Nocování je zakázáno!

NOVÁ OFICIÁLNÍ PRAVIDLA ZE DNE 26. 5. 2016

1. Návštěvy podzemní labyrint Ravne od 20:00 hodin (večer) – 08:00 hodin (ráno) jsou považovány za noční návštěvy. Během tohoto období je ve službě noční ostraha.
2. Minimální počet osob pro noční návštěvy (meditace) jsou dvě (2) osoby.
3. Není povoleno přinášet žádné jídlo a alkohol, kdykoliv do labyrintu Ravne.
4. Pokud jsou v labyrintu přítomny ve stejnou dobu více než jedna skupina, není povoleno žádné přecházení a hlasitý hovor. Skupiny musí zůstat oddělené v různých částech tunelů a respektovat ticho.
5. Délka trvání noční návštěvy labyrintu je maximálně dvě hodiny.
6. Je zakázáno přenocování v labyrintu Ravne z bezpečnostních důvodů!
7. Pobyt v tunelu je na vlastní riziko návštěvníků. Jsou povinné ochranné přílby, které jsou k dispozici u vstupu do labyrintu.

CENÍK NOČNÍCH MEDITAČNÍCH POBYTŮ V LABYRINTU RAVNE:

– Meditace až 60 minut: 10 euro na osobu
– Meditace až 120 minut: 20 euro na osobu
– Návštěva labyrintu Ravne s oficiálním průvodcem Nadace v nočních hodinách: 10 euro na osobu

PLATBA: Platby v hotovosti před vstupem do labyrintu Ravne.

NÁŠ POHLED NA ZÁKAZ PŘENOCOVÁNÍ V RAVNE

S novými pravidly Nadace souhlasíme. Mnozí návštěvníci začali využívat noc v labyrintu Ravne k soukromým večírkům a různým jiným aktivitám. Nekontrolovaně a bez průvodců se pohybovali v místech, kde je z bezpečnostních důvodů vstup přísně zakázán.

Na noční pobyty účastníků cest s Novým cestovatelem z.s. nebyly ze strany Nadace vzneseny žádné připomínky, ani stížnosti. Přesto tento zákaz platí i pro nás.

– nový cestovatel –


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. Hanka napsal:

  Ahoj Jiří, děkuji za informaci i když nemilou. Hodně mě mrzí, že musíme doplácet na některé jedince, kteří se nechovají, tak jak mají. Jsem moc ráda, že jsem si mohla noc v tunelech vyzkoušet. Na takový zážitek se nezapomíná. Chtěla jsem to zopakovat, ale co se dá dělat. Určitě je to škoda.

 2. Misule napsal:

  Děkuji za zprávu. Je to velká škoda, že noční pobyt v labyrintu bude zakázán, ale chápu toto rozhodnutí. Pokud se mezi námi vyskytují takový jedinci, kteří nerespektují pravidla a nechápou účel labyrintu a provozují zde své soukromé večírky, což osobně nechápu a považuji to za vrchol drzosti a neúcty ke všem, kteří v pyramidách pracují a pracovali (tím myslím i samotné záhadné stvořitele pyramid), tak je to jediný moudrý krok.
  Bohužel lidstvo se zřejmě nikdy nepoučí a pro své potěšení je ochotno zneuctít vše, od přírody po historické památky a neuvěřitelné záhadné stavby atd..

 3. Ikoniaková Jar. napsal:

  Jiří já děkuji za možnost,kterou jsi mě dal,že jsem ještě stihla přenocovat v labiryntu,než byl dán zákaz. Díky moc Jarí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *