Další objevy jsou před námi

Nad podzemními tunely Ravne existuje pět pyramid. Další objevy na nás čekají. Krátký proslov k účastníkům expedice Nového cestovatele pronesl ředitele Nadace Dr. Sam Osmanagich před vstupem do podzemního labyrintu Ravne.

Cesty a expedice do Bosenského údolí pyramid pořádá Nový cestovatel z.s.. Unikátní cestu zajišťujeme také pro zážitkové skupiny, nebo jako firemní akci.

V rámci čtyřdenní cesty uvidíte pyramidu Slunce, labyrint Ravne, pyramidu Měsíce a Lásky, mohylu ve Vratnici, Sarajevo a večery můžeme strávit v dvacetimetrovém termálním bazénu s vodu 38 stupňů. Pohodlná doprava, ubytování s polopenzí, průvodci a překladatelé. S Novým cestovatelem z.s. můžete vidět mnohem víc nad rámec běžných prohlídek, a naplno prožít neopakovatelnou balkánskou atmosféru s Velkým příběhem.

Cesty zabezpečujeme celoročně, každá cesta má specifické zaměření – Energie pyramid, Ozdravný pobyt apod. Stačí napsat, nebo zavolat – kontakt.


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *