Bioenergie labyrintu Ravne

bioenergie-RAvne

Členové květnové expedice s Novým cestovatelem z.s. do Bosny měli možnost zúčastnit se prvního měření bioenergie v labyrintu Ravne pod pyramidou Slunce.

Snahou člověka je mít rovnováhu nejenom na fyzické úrovni, být fit po tělesné stránce, ale mít v pohodě i duchovní stránku – mít vyrovnanou bioenergii vlastní bytosti. Očistit se od různých nánosů nám může pomoci například strava, nebo pobyt v místech s prospěšnou energií. Jedním z takových pozitivních míst je labyrint Ravne v Bosně.

Mereni bioenergie

První test v labyrintu Ravne

Meření bioenergie probíhalo s novým unikátním přístrojem před vstupem do podzemního komplexu a po výstupu z Ravne.

mERENI BIOENERGIE

Pro energii vyzařovanou živými organismy se ujalo označení „vitální energie“. Pojem aura je chápán jako biopole, jistý druh záření o různém vlnovém rozsahu a různých kmitočtech, jako následek biochemických pochodů v organismu. Jeho tvar, barva a intenzita jsou pak obrazem psychického a zdravotního stavu, případně druhu nemoci.

Měřitelnou energii vyzařují také předměty, přírodní kopce a stavby. Normální energetické pole je horizontální. Zámky ve Francii silně deformují vyzařování.

Energie staveb

Běžné kopce pyramidálního tvaru vyzařují vodorovné pole. Bosenská pyramida Slunce a bájná srbská pyramida Rtanj vyzařují svislé sloupce energie.

Energie pyramid

Výsledky měření bioenergie v labyrintu Ravne

První měření bylo provedeno před vstupem do labyrintu, druhé po 50 minutách pobytu v Ravne. Je známo, že již hodinový pobyt v labyrintu příznivě působí na lidský organizmus. Je to dáno vysokou hodnotou negativních iontů a frekvenčním vlnám, které emitují mnohatunové megality.

bioenergie labyrint Ravne

Experimentu se zůčastnilo 46 osob, z toho 44 bylo analyzováno. Na 35 lidech v experimentu je viditelná pozitivní změna. Energetické pole kolem účastníka je více živé po pobytu v tunelech. Lze vidět změnu tmavé barvy na světlou a vzdušnou, což odráží mentální a psychickou pohodu.

7 lidi v experimentu nemělo žádnou změnu, pole zůstalo stejné i po pobytu v labyrintu Ravne.

bioenergie-test-novy-cestovatel-cz

Novycestovatel.cz, Mereni bioenergie.


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *