V okolí Visoka neprovádějte vlastní průzkum!

 varování - pozor miny

VAROVÁNÍ! V okolí Visoka neprovádějte průzkum!

VAROVÁNÍ! V okolí Visoka neprovádějte vlastní energetický průzkum, ani průzkum detektorem kovu, ani jiným zařízením bez přípravy, potají a bez souhlasu Nadace. Existuje zde velké riziko, že první a poslední artefakt, který objevíte, bude nevybuchlá mina!

Do Visoka jezdíme od roku 2006. Známe trasy a místa, máme aktualizované mapy minových polí. Cestu za zakázanou archeologií si naplno užijete jen s WM magazínem a Novým cestovatelem z.s.

Myslíme to zcela vážně. Během let vidíme nadšení turistů, kteří bezhlavě, ale hlavně bez jakéhokoliv dozoru, s nadšením vyrážejí do okolí hledat artefakty, nebo nové zdroje energie. Je to sice hezké, ale nebezpečné.První nalezený artefakt vás dlouho nepotěší a může vás skutečně transformovat na malinkaté částečky – je to drsný humor, ale možná realita.


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *